PUBG Mobile (Tencent Gaming Buddy) İndir

PUBG Mobile (Tencent Gaming Buddy) İndir

Mobil ve PC platformunda oldukça fazla oyuncuya sahip olan PUBG oyununun Mobile versiyonunu ücretsiz bir şekilde PC’ye indirebilirsin.

İlk olarak düzgüsel bilgisayar sürümüyle büyük ses getiren ve bir süre sonrasında Tencent tarafınca mobil pazarına uyarlanan PUBG Mobile’ı artık bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz. Tencent şirketi tarafınca çıkarılan uygulama yardımıyla telefon yada tablete gerek kalmadan klavye-mouse ikilisini kullanarak PUBG keyfine varabilirsiniz.

PUBG Lite Tamamen Ücretsiz Full İndir

Çeşitli Android emülatörlerinde oynama şansı sunulan PUBG Mobile artık resmi olarak Windows üstünde oynanabiliyor. Yapımcı şirket Tencent tarafınca geliştirilen Tencent Gaming Buddy yardımıyla PUBG’yi bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Ek olarak mobil cihazlara gore daha yüksek performans sunabilen bu programda grafik kalitesi ise düzgüsel mobil oyun ile aynı seviyede.

Pubg Mobile Pc İndir

Bunun haricinde şirket tarafınca meydana getirilen açıklamada mobil oyuncularla, bu program oyuncularının birbirleriyle eşleşmesi mümkün değil. Doğrusu dokunmatik ekranlı bir oyuncuyla, bilgisayarda oynayan oyuncu aynı seviyede olmadığı için şirket tarafınca bu duruma tedbir alınmış. Kısacası telefon yada tablete haiz olmayan kişilerin de PUBG Mobile oynama şansına haiz olması güzel bir gelişme.

Tencent Gaming Buddy Özellikleri

  • PUBG Mobile’ı klavye ve mouse ile oynayın
  • Donma yada lag problemi yaşamadan eğlenin
  • PUBG Mobile’ı ile aynı güncellemeleri alın
  • Bolca eğlence, parasız oyun hazzı

İndir

Emirkan :