«
Eski IGN ediörü, Tüm oyuncular tarafından sevilen ve merakla beklenen oyunu: The Last of Us Part 2’nin çıkış tarihini ağzından kaçırdı.

Geçtiğimiz haftalarda, Amazon İtalya tarafınca çıkış zamanı 29 Mart 2019 tarafınca listelenen oyunun Amazon sayfası, bir süre sonrasında bu çıkış zamanı silinerek tekrardan yayına alınmıştı. Bugün de eski IGN editörü Alanah Pearche, oyunun çıkışının 2019’da gerçekleşeceğini müjdeledi.

%100 Cevabı Geldi!

“Oyunu 2019 senesinde görebilecek miyiz?” sorusuna, %100 diyerek cevap veren Pearce, sonrasında da “Bunu birçok insandan birçok kere duydum. Sadece hemen hemen resmen duyurmadıklarına nazaran bu tip şeylerin değişken olduğunu söylemek mümkün oluyor.” şeklinde konuştu.

 

Yukarıdaki tweetleri attıktan kısa bir süre sonrasında iki tweet’i de yayından kaldıran Pearce, sonrasında sorulan soruların soruları cevapsız bırakarak cevap vermeyi kesti. Buna rağmen Alanah Pearce ortalama 3 senelik bir IGN geçmişine haiz ve bu mevzularda kulağının delik bulunduğunu da belirtmekte yarar var. Görünen o ki The Last of Us 2’ye adım adım yaklaşıyoruz.

Tüm oyuncu kitlesi tarafından merakla beklenen The Last of Us 2 Oyunu, bu şekilde sızdırmalarla birlikte sürekli karşımıza çıkması da kısa süre içinde karşımızda olacağının bir kanıtı olabilir.

 

 

Bir Cevap Yaz

Emirkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *