«

Blockchain altyapıya sahip, twitch’e göre oldukça fazla kazandıran ve Türkiye yatırımlarıyla ses getiren canlı yayın platformu Dlive iddialı!

Türkiye tarafında kullanıcılarıyla oldukça ilgilenen ve değer veren Dlive 31 Ocak-2 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleşen Gaming İstanbul(GIST) fuarında yerlerini almışlardı. Kullanıcılara Dlive hakkında bilgi veren DLive oldukça iddialıydı.

Son zamanlarda yayın ve video paylaşımları maddi kazanç bakımından oldukça ilgi görüyor. Genç kitle hevesleriyle canlı yayın platformuna girmesinin yanı sıra izleyicileri de oldukça fazla oluyor. DLive ile sadece yayın yapmak değil yayın izlemek de para kazandırıyor.

Kimler DLive kullanıyor?

DLive yeni bir platform (10 ay) olmasına rağmen Twitch ve diğer platformdaki yayıncıları ve izleyicilerini hemen kendine çekmeyi başardı. Kısa süre içerisinde Hazreti Yasuo, Mustafa Ak, Semih Uyulgan, Halil söyletmez gibi bir çok isim ile DLive’ı tercih ederek yayınlarını DLive üzerinden sürdürüyor.

Hem yayıncılar, hem izleyiciler kazanıyor!

Blockchain sistemi ile tasarlanan Dlive, bu sistem ile farkını ortaya koyuyor. Blockchain ile öne çıkan DLive’ın Topluluk Başkanı Metin Redjepi;

“Blockhain sisteminin bu platforma yeni bir soluk getireceğini düşünüyorum. Biz DLive olarak canlı yayıncılara hiçbir şekilde kesinti yapmıyoruz. Canlı yayıncıların kitlelerinden aldığı desteklerine orantısal olarak onlara bonus puanlar hediye ediyoruz. Böylece aldıklarını net bir şekilde kazanıyorlar hem de bizden ek olarak ödül alıyorlar” şeklinde konuştu.

Bizim DLive hesabımıza göz atmak ve takip etmek isterseniz: DLive – Emmirkan

Bir Cevap Yaz

Emirkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. folorentorium

    You are my intake, I have few blogs and infrequently run out from to brand : (.