«

Yılların efsane insan-kurt mod savaşlarıyla herkesin oynadığı Türk yapımı oyun Wolfteam, farklı modlara ve haritalara sahip.

HİKAYE

Kısa sürede mutlak insan sağlığını bulma, koruma ve yaşatma araştırmaları esnasında DNA’ları kurtlarınki ile benzeşen kimi insanoğlu ortaya çıkarıldı.

ZULA İndir

Bu insanların çoğunun muhteşem fizyolojik performans gösteren atletler ve paralı askerler olduğu ortaya çıktı ve hepsinin öteki insanlardan daha kısa bir yaşam süresi olduğu saptandı.

“Epoxyn” adlı yeni ilacını, DNA’ları kurtlara benzeyen insanların tedavisi için piyasaya çıkaran internasyonal firmalar grubu Pfien, bununla birlikte tam olarak ters tepki yaratan “Anti-Epoxyn”i buldu ve büyük bir gizlilik içinde bu zehri Fransız Ordusu’na sattı.

Fransız Ordusu, “WolfTeam” doğrusu Kurt Ekibi isminde, 2. Yabancı Lejyon olarak da malum yeni ve hususi bir güç kurdu. Kurulan bu ekip için dünya genelinde araştırmalar icra eden Fransız Ordusu, buldukları hususi birliklerle Wolfteam’i her geçen gün güçlendirdiler.

Takıma girebilmenin tek kuralı, rahat bir fizik testinden geçmek ve “Anti-Epoxyn”e uyumlu olunup olunmadığını idrak etmek için meydana getirilen kan testiydi. “Yabancı Lejyonlar” kurallarına bakılırsa, Lejyona alınan birliklerin yaşları, fizyolojik kabiliyetleri ve kendi vatanlarında yasal olmayan işlere bulaşıp bulaşmadıkları herhangi bir kıymet taşımıyordu.

“WolfTeam”’in kurum amacı, Anti Epoxyn’in yarattığı güç ile insanüstü performans gösteren, askeri taktikler ve casusluk benzer biçimde stratejilerde dünya genelinde rakibi olmayan hususi bir harp örgütü haline gelmekti.

İNDİR

Bir Cevap Yaz

Emirkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *